Kısıtlı bir sermaye ile kurulan işletmemizin İzmir Rent A Car sektörün de yeri çok sağlam, referansları çok kuvvetlidir. Buna rağmen bulunduğumuz yeri kendimize ait olarak görmeyip daha fazla kişiye araç kiralama hizmeti sunmak, firmamızın bilinirliğini arttırmak temel ilke ve kati kurallarımızdandır. Müşterilerimize olan saygımız hiçbir zaman bitmeyecek , kendilerine her zaman dürüst, paylaşımcı ve onlara hizmet edip, paranın ikinci planda olduğunu hissettirecek bir oto kiralama olduğumuzu kanıtlamak temel görevimiz olmuş ve bundan sonra da böyle olacaktır.

Misyonumuz sürekli yenlikçi, günün modasını takip ederek, dürüst bir şekilde  İzmir oto kiralama hizmeti vermek, yaptığımız işler ile kendimizden iyi şekilde bahsettirmek, araç filomuzu sürekli yenileyerek sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek, sıfır km araçları sizlere ulaştırırken, temizliğine va bakımlarına her daim dikkat ederek kusursuz hizmet verebilmektir.

Vizyonumuz Alaşahan Oto Kiralama ismini marka haline getirip, önce Türkiye sınırları içerisin de bir bilinirlik yaratıp, daha sonra yerli ve yabancı tüm oto kiralama ihtiyacı duyan kitlelere araç kiralama hizmeti veriyor olabilmek, yıllardır büyüttüğümüz işletmemizi daha kurumsal bir yapıya ulaştırıp, televizyon reklamları ile daha bilinir ve daha çok tercih edilen bir işletme haline getirmek olacaktır. Güven verdiğimiz oto kiralama hizmetlerin de, farklılığımızı ve ne kadar özenli ve düzenli bir firma olduğumuzu tüm talep sahiplerinin anlamasını ve bilmesini sağlamak olacaktır.