Neden Alasahan Oto Kiralama?

Alasahan Oto Kiralama İzmir rent a car firmaları içinde en çok tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde kazanan firmadır. Araç kiralama konusunda yenilikçi ve ilkeli çalışmalarıyla müşterilerine en güvenilir ve en yeni model araçları sunan Alasahan Oto Kiralama, her bütçeye ve her zevke uygun araç kiralama hizmetleri vermektedir.

Araba Kiralamak İstiyorum

Araba kiralamak istiyorsanız öncelikle ne tür bir araç kiralamak istediğinize karar vermelisiniz. Kiralamak istediğiniz aracın kaç kişilik olması gerektiği, ne kadarlık mesafede kullanılacağı gibi gerekliliklerinizi teyit ettikten sonra araçlarımıza bakarak karar verebilirsiniz. Eğer hangi aracı kiralayacağınızdan emin değilseniz araç konusunda deneyimli olan personelimiz size bu konuda da yardımcı olacaktır. İzmir araç kiralama denince ilk akla gelen firma olmamızın en büyük sebebi deneyimli takım arkadaşlarımız ve müşteri ilişkilerimizdir.

Arabanıza karar verdikten sonra arabayı ne kadar bir süre için (bir gün, bir hafta, iki ay, bir yıl…) kiralayacağınızı bize belirterek size özel fiyatlarımız hakkında bilgi alırsınız. Araba kiralamak için tek yapmanız gereken bizden istemek! Siz isteyin, biz yapalım!

Araba Kiralamak İçin Gerekli Olanlar

Ehliyetiniz, kredi kartı bilgileriniz ve kimlik bilgileriniz ile bize başvurarak firmamız ile iki taraflı bir sözleşme yapmanız gerekmektedir. Bu iki taraflı sözleşme hem müşterimizi hem de firmamızı güvence altına almak içindir.

Sözleşmede yer alan bilgileriniz firmamız dışında kimse ile paylaşılmaz; kredi kartınızdan sizin bilginiz dışında asla çekim yapılmaz. Bu bilgi yaşanacak olumsuzluklar için alınan önlem niteliğinde bir bilgidir.

Neden Alasahan Oto Kiralama?

Alasahan Oto Kiralama olarak İzmir oto kiralama hizmeti veren firmalar içinde güvenliğe en çok önem veren firmalardan birisidir. Müşterilerimizin ve trafiğin seyrinde yer alan herkesin can güvenliği bizim için önceliklidir. Bu nedenle araçlarımızın tamamı gerekli bakımları zamanında yapılmış, kontrolleri tam olan, yüksek güvenlikli donanımlara sahip özel araçlardır. Araçlarımızın tüm bilgileri müşterimiz ile birlikte yaptığımız iki taraflı sözleşmede yer almaktadır.

Fiyatlarımız

Araçlarımızın fiyatları marka, model ve kiralanacağı süreye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir; İzmir Merkez, Bornova Merkez ve İzmir havalimanı oto kiralama şubelerimizden destek ve yardım alabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.