Home / izmir oto kiralama kurumsal bilgiler sayfası

izmir oto kiralama kurumsal bilgiler sayfası

izmir oto kiralama kurumsal

izmir oto kiralama kurumsal

firmaları arasında verdiği hizmet kalitesiyle kendisini kanıtlamış bir firma olan Alasahan Oto Kiralama yepyeni hizmetleriyle siz değerli müşterilerine eşsiz deneyimler yaşatıyor.

izmir oto kiralama kurumsal

Tüm Özel Günlerinizde Yanınızdayız

Özel günlerinizde, gezi ve seyahatlerinizde bizi tercih ederek son model araçlarımızdan kiralayabilirsiniz. Anlamlı günlerinize değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunların yanı sıra acil durumlarınızda sizlere hızlı bir şekilde araba kiralama hizmeti sunarak değerli zamanınızı değerlendirmeye yardımcı oluyoruz. Arabaya ihtiyaç duyduğunuz her gün ve her an izmir oto kiralama denince ilk akla gelen firma Alasahan Oto Kiralama ile hızlı ve güvenilir hizmet alacağınızı unutmayın.

Güvenlikli Ve Konforlu Araçlar Kiralıyoruz

Kiraladığımız bütün araçların bakımları ve gerekli kontrolleri yapılmıştır. Sizi asla yolda bırakmayacak, kontroller esnasında sorun yaşamayacağınız araçlarımızın tamamı gerekli güvenlik donanımlarına da sahiptir. Trafik esnasında yaşanabilecek her türlü olumsuzluk düşünülerek tasarlanmış dayanıklı ve güvenilir araçlarımız ile endişe etmeden yola çıkabilirsiniz. Araçlarımızın tüm bakımları, günlük kontrolleri ve temizlikleri özenle yapılmaktadır; kiraladığınız aracı ilk kez siz kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. izmir oto kiralama firmaları arasında bizim farkımızı ilk andan itibaren hissedeceksiniz.

Araba Kiralamak İçin Neler Gerekir?

izmir oto kiralama için ehliyet, kredi kartı, firma ile yapılan sözleşme ve yaş yeterliliğine ihtiyaç duymaktayız. Araç kiralama yaşı reşit olma yaşından farklıdır; en az 22 yaşında olmanız gerekmektedir. Ayrıca ehliyetinizin 2 yıldan kısa süre önce alınmış olması sizin küçük motorlu araçları kiralayabileceğiniz anlamına gelir. Ehliyet tecrübenize göre daha büyük motor hacmine sahip arabalarımızdan kiralayabilirsiniz.
Kredi kartı bilgilerinizi önlem amaçlı olarak not etmekteyiz; bilginiz olmadan çekim yapılmamaktadır. Kart ve kimlik bilgileriniz tarafımız tarafından özenle muhafaza edilir; üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Fiyatlarımız

Müşterilerine her zaman en uygun fiyatta araç kiralayan Alasahan Oto Kiralama, İzmir Merkez ve Bornova Merkez şubelerimiz ile İzmir’in her yerine araba kiralama hizmeti sunuyoruz.
Araç kiralama fiyatlarımız aracın markasına, modeline ve kiralanacak süreye göre değişkenlik gösterir. Size özel fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşın.