Home / Oto Kiralama / izmir araba kiralama işlemleri hangi durumda yapılır

izmir araba kiralama işlemleri hangi durumda yapılır

izmir araba kiralama

Günümüzde çeşitli sebeplerden dolayı arabaya ihtiyaç duyarız. İşe yetişme telaşı , müşteri ziyaretleri , sevgiliye jest , ailemiz için ulaşım kolaylığını sağlamak , tatile gitmek için konforumuzu sağlamak gibi birçok başlık altında tutabiliriz. İhtiyaç durumunda araba eksikliğini , kiralamak en büyük kurtarımız aslında. Son 10 yılda popüler olan araba kiralama işi , meslek haline geldi ve birçok girişimci izmir araba kiralama Servisleri açtı. Aslında sanıldığı kadar basit iş ve işletme değil. Karşılıklı yapılan anlaşmada güvenilirlik çok önemli. Firmanın öncelikle işi ciddiye alması gerekmektedir. Araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmalıdır. Periyodik bakımda orijinal parça kullanımı ve orijinal yağ kullanımı çok önemli. Lastiklerin kışlık ve yazlık olarak değişimleri zamanında yapılmalıdır. Triger kayışı ve şanzuman kontrolleri çok önemli. Dikkat etmemeleri halinde telafisi olmayan sonuçlarla karşılaşabilirler. İnsanlara verilen hizmette can güvenliği çok hassas bir konu. Bunun için de denetimlerin daha sıklaşması gerekiyor.

Kiralık araçların özel kaskosu mutlaka yapılmalıdır. Eğer kasko yapılmadıysa , herhangi bir kazada hasar bedelini ödemek zorunda kalabilirler. Aracı kiralamadan önce tüm sorgularınızı yapmanızı öneririm. Araç kiralamadan önce birçok firmayı araştırın. Fiyat ucuzluğundan ziyade kaliteli hizmet ve güvenilirliği satın almanız gerekmektedir.

izmir araba kiralama, satın almaktan daha karlı olabilir.  Özel masraflardan muaf olacaksınız. Kasko , sigorta , vergi , periyodik bakım maliyeti ve ekstra maliyetleri tamamen kiralama şirketleri karşılamaktadır. Siz sadece , kullanım günü başına para ödemiş olacaksınız.

Tabi bu durum karşısında size arabasını emanet edecek olan firmanın da size güveniyor olması gerekiyor. İlk defa kiralama talebiniz olduysa sizden kefil isteyebilir. Yol halinde trafik cezası almanız durumunda , firmanın kendini maddi güvenceye alması gerekir. Sizden kredi kartı bilgilerinizi alacaktır. Profesyonel yapan şirketler ehliyet alma tarihine yani tecrübenize bile bakmaktadır.  Yaş sınırlaması ile araç kiralayabilirsiniz.

Profesyonel şirketlerin , havaalanında mutlaka ofisleri bulunmaktadır. Yani mahalle arası açılan bir dükkandan ziyade bu firmalar ile çalışmanız sizin için daha karlı  olacaktır. İşler tüm resmiyeti ile yürüyecektir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda , Sabiha Gökçen  ya da Atatürk Havaalanı’nda araç kiralayabilirsiniz. İç ve dış hatlardan gelen yolculara sunulan büyük bir hizmettir. Ofis hizmeti ile online form ve telefonla iletişime geçip aracınızı hazır hale getirirler. Aracınız yıkanmış ve size özel hazırlanmıştır. Talebinize göre özel şoför bile hizmetinizde olacaktır. Özellikle sürekli seyahat eden biriyseniz aylık , yılık anlaşmalar yapıp her seferinde iletişime geçmek yerine belirtilen saatte belirtilen gün araç/larınız hizmetinizde olacaktır.

izmir araba kiralamaZaman sizin için çok önemli. Sizin için zamanla yarışmak da bizim işimiz. 7/24 konforunuz için hizmetinizdeyiz. Ekibimiz , araçlarımızla dur durak bilmeden siz neredeyseniz biz oradayız ? Sadece iyi gününüzde değil , herhangi bir kaza anında da yanınızdayız. Her süreci birlikte aşmak , güçlerimizi ortaya koymaktadır. Amacımız kaliteli hizmet sunup , müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

izmir araba kiralama Özel fiyat alabilir , bizimle irtibata geçebilirsiniz. Günlük 70.00 tl ‘den başlayan fiyatlarımız araçlarımızın model / yıl / argümanlarına bağlı olarak değişmektedir. Dizel , benzinli , otomatik vites  , düz vites , manuel vites araçlarımız talebinize göre çeşitlerimiz mevcuttur. 7/24 yol yardım desteğimiz vardır. Hızlı teslimat ile sorunsuz olarak süreci yönetiyor olacağız.

Kiralama süresi en az 1 gün yani 24 saattir. Daha az saatte kiralama yapamazsınız. Özel durumlarınız olduğunda iletişime geçerek görüşebilirsiniz.

Araç Kiralama firması olmak güven işidir. Bize güvenin. Sizi yarı yolda bırakmadan , yola devam ederiz.

Ekibimiz ve araçlarımızla hizmetinizde olacağız. Keyifli sürüşler dileriz.

About admin

Check Also

Oto Kiralama Hizmet Adresiniz

Oto Kiralama Hizmet Adresiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir