Alaşahandan Bakımlı ve Kaskolu Araçlar

İzmir oto kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, sektöre girdiğinden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için geniş araç filosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Günümüzün çok yönlü ve yoğun iş temposunda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de kiralık araçlardır. Yurt içi ve yurt dışı iş misafirlerinizi havaalanında karşılamak ve otellerine ulaştırmak, kongreler için gelen önemli isimleri kongre merkezlerine ulaştırmak gibi pek çok alanda,  firmaların ve kurumların önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda ailecek yapılacak tatillerde, düğünlerde ve özel günlerde de aracı olan ya da olmayan herkesin ihtiyacıdır kiralık araçlar. Firmamız da, hem kurumlara, hem de bireylere kaskolu ve bakımlı araçlarıyla İzmir araç kiralama konusunda hizmet vermektedir. Kısa veya uzun vadeli, ne zaman bir kiralık araca ihtiyacınız olursa, firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Bundan sonra İzmir\\\'de araca ihtiyacınız olan her zaman, çekinmeden, gönül rahatlığıyla araç kiralayacağınız bir firma olacağından emin olabilirsiniz.

Günümüzde pek çok sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de çok sayıda hizmet veren firma bulunmaktadır. Firmalar ne kadar çok olsa da güven duyulabilecek ve sorunsuz bir şekilde hizmet alınabilecek firmayı bulmak ise oldukça zorlaşmıştır. Burada en önemli konu, bu işi hizmet amacıyla mı, yoksa sadece kar gütmek amacıyla mı yapıldığıdır. Sadece kar gütmek amacıyla yapılan her iş, beraberinde pek çok sorunu getirmektedir. Oysa başarıyı yakalamanın ve uzun soluklu olarak sektörde kalabilmenin tek yolu ancak dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekten geçmektedir. Firmamız da İzmir rent a car sektörüne araç kiralamada olan deneyim ve tecrübelerini müşterilerine en iyi şekilde sunmak ve uzun soluklu olarak bu sektörde kalabilmek için bu yola girmiştir. Kısa zamanda tutunmamızın ana sebebi de budur aslında! Firmamızdan araç kiralamak isteyen herkes, ister iş misafiri olsun, ister bireysel ihtiyaçlar olsun, ne misafirlerine sorun yaşatmak ister, ne de hayatının en özel gününde araç yüzünden sorun yaşamak ister. Firmamızın ana amacı, aracı kiralayan kurum yada bireyin aracın firmamızdan teslim aldığın andan, teslim edeceği ana kadar, aracımızla ilgili hiç sorun yaşamamasıdır. Bu yüzden, tüm araçlarımız kaskoludur, düzenli aralıklarla bakımları yapılmaktadır ve sorunla karşılaştığınız her an sizin yanınızdadır.

İzmir kiralık araç sektöründe güvenerek, araç kiralayacağınız bir firma arıyorsanız, firmamız 7/24 sizlerin hizmetinizdedir. Firmamız ile bir kez araç kiraladığınızda, bir daha tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızda, firmamız ile iletişime geçeceğinizden hiç şüpheniz olmasın! Geniş araç filomuzda düz vitesli, otomatik vitesli, benzinli- dizel gibi pek çok alternatif de araç bulmanız mümkün. Kaskolu ve bakımlı araçlarımızla aracın keyfini ve konforunu doyasıya çıkarabilirsiniz.

Koşulsuz, şartsız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, konusunda deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle İzmir araç kiralama sektöründe hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her zaman, daha iyiyi müşterilerine sunabilmek için de, gelişmek yolunda tüm adımları emin adımlarla atmak, firmamızın yolundaki mihenk taşlarıdır. Firmamız için başarı varış noktası değil, yolculuktur! Bu yüzden bu yolda, bizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, firmamızın görevidir. Firmamızdan araç kiralayarak, ailenizle güzel bir tatil yapabileceğiniz gibi, en mutlu gününüz olan düğününüzde de araç kiralayarak, en mutlu gününüzü taçlandırabilirsiniz. En iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmak ise, firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri arasında yer almaktadır. Firmamız iyi, kötü her gününüzde sizlerin yanınızda! Size kalan ise sadece firmamıza ulaşmak!

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.